Apple вперше за 5 років став лідером з продажу смартфонів

Apple обігнав Samsung і Huawei та стала лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому, повідомляє Financial Times.

Вибитися в лідери вперше з 2016 р. Apple допоміг випуск iPhone 12 і iPhone 12 mini з підтримкою 5G. За даними дослідницької компанії Gartner, за останні три місяці 2020 р.після запуску iPhone 12 Apple продав майже 80 млн смартфонів, випередивши Samsung.

Цей результат зафіксований на тлі загального зниження продажів смартфонів, яке відбулося через пандемію і збоїв в глобальній ланцюжку поставок. В цілому протягом 2020 року світові продажі смартфонів впали на 12%, підрахували в Gartner.

Протягом року Samsung зафіксувала зниження продажів своїх смартфонів на 15%. Це в тому числі пов’язане з тим, що китайські бренди Oppo, Xiaomi і Vivo збільшили свою частку в середньому сегменті ринку, а Apple домінувала в сегменті преміум-класу.

Різкий спад продажів зафіксувала китайська компанія Huawei: через санкції, введених урядом США, продажі її смартфонів впали на 41% за квартал. В цілому за 2020 рік продажі компанії скоротилися на чверть, відзначають в Gartner.

За словами провідного аналітика Gartner Аннет Циммерман, зростання продажів смартфонів Apple в четвертому кварталі на 15% показав, що компанія отримала вигоду від «суперциклу поновлення», запущеного мільйонами споживачів, які чекали нового смартфона з підтримкою 5G.

Варто зазначити, Apple став провідним світовим брендом смартфонів, установив рекорд продажів iPhone в IV кварталі 2020 р. 

Нагадаємо, уряд США може надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю у ціні на обладнання 5G між китайською компанією Huawei та іншими постачальниками телекомунікаційних послуг.

Як вже повідомляло Nota Вene, продажі смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G) в поточному році досягнуть позначки в 500 млн штук. Ринок 5G-апаратів почав зароджуватися в 2019 р. Тоді в свті було реалізовано близько 20 млн пристроїв. У 2020 р. продажі злетіли приблизно в 15 разів: за оцінками аналітиків Digitimes Research, відвантаження 5G-смартфонів склали від 280 до 300 млн одиниць.

Total
0
Shares
Previous Article

Boeing рекомендує авіаперевізникам призупинити польоти на моделі 777

Next Article

Укроборонпром підписав з Пакистаном контракт на 85,6 млн дол.

Related Posts
Total
0
Share