Apple протягом 5 років інвестує 430 млрд дол. в економіку США

Американська компанія Apple Inc. має намір інвестувати понад 430 млрд доларів в економіку США протягом наступних п’яти років, в тому числі, витратити десятки мільярдів доларів на розробку напівпровідникових компонентів нового покоління і розвиток 5G-технологій.

Плановані інвестиції, як очікується, дозволять компанії створити в Штатах додатково 20 тис. нових робочих місць. Як говориться в пресрелізі Apple, сума інвестицій в 430 млрд дол. буде включати в себе прямі витрати компанії на закупівлю компонентів у американських постачальників, інвестиції в дата-центри, капіталовкладення в США, а також інші ініціативи, в тому числі створення контенту для її сервісу Apple TV +.

Компанія планує витратити понад 1 млрд дол. на проєкти в Північній Кароліні, де почне будувати новий кампус, а також інженерний хаб в парку дослідницького трикутника. Інвестиції дозволять створити не менше 3 тис. нових робочих місць в таких сферах як машинне навчання, штучний інтелект, програмна інженерія, а також в інших передових областях.

Крім того, Apple планує спрямувати понад 110 млн дол. на інфраструктурні проєкти в Північній Кароліні, в тому числі, на розвиток широкосмугового зв’язку, будівництво шкіл, доріг і мостів.

Компанія відзначає, що за останні три роки її інвестиції в США істотно перевищили мету в 350 млрд дол., поставлену в 2018 р. на п’ятирічний період.

Агентство Bloomberg відзначає, що компанія зробила заяву після оголошення Джо Байдена. У квітні президент США оголосив про плани підвищити податки на зарубіжну прибуток, щоб зібрати гроші на інфраструктурні проєкти. ІТ-компанії — головна мета цієї пропозиції.

Нагадаємо, Apple наймає інженерів для розробки технології 6G. Хоча новітня технологія не з’явиться раніше 2030 р., Apple має намір брати участь в ранніх етапах розробки. В середині лютого компанія розмістила оголошення про пошук інженерів-дослідників бездротових систем.

Як вже повідомляло NotaВene, за останні п’ять років Apple придбав найбільшу кількість компаній, що працюють над штучним інтелектом. За цим показником технологічний гігант обійшов Accenture, Google, Microsoft і Facebook.

Total
0
Shares
Previous Article

Запоріжсталь за підсумками року скоротила збиток на 15%

Next Article

Нафтогаз зробив пропозицію річної ціни на газ 30 збутовим підприємствам

Related Posts
Total
0
Share