Antonov Airlines повертає АН-225 Мрія на обслуговування комерційних рейсів

Авіалінії Антонова повертають найбільший в світі транспортний літак АН-225 Мрія на обслуговування комерційних рейсів. Про це авіакомпанія повідомила на своїй Facebook-сторінці.

“Літак АН-225 вводиться в комерційну експлуатацію для збільшення обсягів перевезень”, – йдеться в повідомленні державного підприємства.

Авіалінії Антонова не уточнюють, коли і за якими напрямками Мрія виконуватиме комерційні рейси.

Перший з 2018 року комерційний рейс Мрія здійснила 11 квітня поточного року, на борту літака, який виконував рейс з Китаю до Польщі, знаходилось 7 млн захисних масок, кілька сотень тисяч захисних костюмів і захисних щитів. Всього того разу Мрія доставила 100 тонн медичного обладнання.

Ан-225 “Мрія” – найбільший у світі транспортний літак. Створений київським КБ Антонова в кінці 1980-х. Його передбачалося використовувати як першу сходинку при повітряному старті багаторазового космічного корабля “Буран”. Перший політ відбувся в грудні 1988 року. Екіпаж – шість осіб, розмах крил – 88 м, довжина – 84 м, висота – 18 м, вага порожнього літака– 250 т, при повному завантаженні – 640 т, швидкість – 850 км/год, дальність польоту – 15 400 км, з вантажем 200 т – 4000 км, стеля висоти – 12 км.

Підписуйтесь на NOTABENE в Facebook: головні бізнес новини

Як повідомляв Nota Bene, 22 квітня президент Володимир Зеленський виступив з ініціативою створення державної авіакомпанії, флот якої буде сформований з літаків виробництва ДП Авіалінії Антонова.

Total
0
Shares
Previous Article

Британські вчені розробили тест, що оцінює шанси на виживання при COVID-19

Next Article
Луческу виграв у Реброва і вивів "Динамо" у Лігу Європи

Луческу виграв у Реброва і вивів "Динамо" у Лігу Європи

Related Posts
Total
0
Share