АН-124 “Руслан” доставив на базу супутник NASA для SpaceX

 

Український транспортний літак АН-124 “Руслан” доставив з аеропорту Тулузи (Франція) на спеціальний аеропорт Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) в США супутник для компанії Ілона Маска SpaceX. Про це повідомляє прес-служба “Авіаліній Антонова”.. 

“Ми благополучно і вчасно доставили найбільший супутник, який нам доводилося транспортувати!”, – йдеться в повідомленні.

Вага вантажу – 55 тонн. Супутник був упакований в спеціальний контейнер, сконструйований французькою авіабудівною компанією Airbus.

АН-124 “Руслан” вилетів з аеропорту Бланьяк і успішно приземлився в Тітусвілле, Флорида, на аеродромі, який до 2011 р. NASA використовувало для відправлення в космос шатлів.

Підписуйтесь на NOTABENE в Facebook: головні бізнес новини

Як вже повідомляв Nota Вene, глава компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск вперше піднявся на друге місце в списку мільярдерів Forbes Real-Time. За даними рейтингу, 8 грудня статки підприємця иа 1,6 млрд доллариів США і тепер становлять 144,7 млрд дол. 

Total
0
Shares
Previous Article

Як ФОПам і найманим працівникам отримати 8 тис. грн допомоги від уряду

Next Article

Порушники масочного режиму поповнили бюджет майже на півмільйона гривень

Related Posts
Читать дальше

Не идет бизнес? – создай монополию!

Юрий Гаврилечко, эксперт аналитического кластера “Украинская фабрика мысли” Превращение “Укрпочты” в монополиста международных пересылок приведет к серьезным осложнениям…
Total
0
Share