АМКУ знову дозволив Новинському купити акції Харківобленерго

Антимонопольний комітет дозволив кіпрській компанії Smart Holding народного депутата Вадима Новинського придбати акції АТ “Харківобленерго”, повідомляє АМКУ.

Комітет нагадує, що в липні 2021 р аналогічне рішення було скасовано, оскільки, як з’ясувалося, його ухвалили на підставі недостовірної інформації.

Нова заява на концентрацію від компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd АМКУ розглядав в режимі недружнього придбання, оскільки АТ “Харківобленерго” не надав компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd інформації, необхідної для розгляду заяви про попереднє отримання дозволу на концентрацію. Розпорядженням державного уповноваженого у АТ “Харківобленерго” було витребувано необхідну інформацію”, — зазначає АМКУ.

У підсумку комітет встановив, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках та надав відповідний дозвіл.

Нагадаємо, що 28 січня 2021 р Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd, кінцевим бенефіціаром якої є народний депутат Вадим Новинський, придбати понад 25% акцій АТ “Харківобленерго” та ПрАТ “Харківенергозбут”.

Як вже повідомляло NotaВene, 22 липня 2021 р Антимонопольний комітет скасував своє рішення від 28 січня 2021 р № 51-р про надання дозволу компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd (Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства “Харківобленерго”, що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

В ході провадження з перегляду рішення АМКУ встановив, що заява, за результатами розгляду якої було прийнято рішення від 28 січня 2021 р та додані до неї документи підписані лише уповноваженим представником компанії Lovitia Investments Ltd (нова назва компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd).

Total
0
Shares
Previous Article

Кандидат до ВРУ Катерина Одарченко об'єднала громади та політиків проти закриття шкіл і лікарень

Next Article

Україна має сплатити 14 млрд дол. за зовнішнім боргом у наступні два роки

Related Posts
Total
0
Share