АМКУ відмовив Смарт-холдингу в придбанні 25% Харківобленерго

Антимонопольний комітет відмовив компанії “Смарт-холдинг” Вадима Новинського в придбанні більше 25% акцій енергопостачальної компанії АТ “Харківобленерго”, повідомляє АМКУ.

22 липня 2021 р Антимонопольний комітет України скасував своє рішення від 28 січня 2021 р № 51-р про надання дозволу компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd (Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства “Харківобленерго”, що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

В ході провадження з перегляду рішення АМКУ встановив, що заява, за результатами розгляду якої було прийнято рішення від 28 січня 2021 р та додані до неї документи підписані лише уповноваженим представником компанії Lovitia Investments Ltd (нова назва компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd).

При цьому в наданих матеріалах відсутні письмові документи, що підтверджують призначення і повноваження представника Lovitia Investments на представництво інтересів Харківобленерго та надання їм інформації, передбаченої вимогами положення про концентрацію, щодо Харківобленерго.

“Таким чином, вся інформація, представлена ​​в заяві щодо Харківобленерго, не може вважатися достовірною інформацією. Оскільки рішення від 28 січня 2021 р № 51-р прийнято на підставі аналізу, в тому числі інформації про Харківобленерго, воно прийнято на підставі недостовірної інформації”, — зазначає АМКУ.

Як вже повідомляло NotaВene, 28 січня Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії Smart Holding (Cyprus) Ltd, кінцевим бенефіціаром якої є народний депутат Вадим Новинський, придбати понад 25% акцій АТ “Харківобленерго” та ПрАТ “Харківенергозбут”.

Варто зазначити, що 3 лютого зареєстрована на Кіпрі компанія Smart Holding народного депутата Вадима Новинського закрила угоду з придбання 29,795% акцій АТ “Харківобленерго” і ПрАТ “Харківенергозбут” у кіпрській Inter Growth Investments Limited. Договори купівлі-продажу акцій обох компаній були підписані 21 грудня 2020 р. 65% АТ “Харківобленерго” належить державі.

Total
0
Shares
Previous Article

Державний борг в єврозоні перевищив 100% ВВП

Next Article

НБУ підвищив облікову ставку до 8% через зростання споживчих цін

Related Posts
Total
0
Share