АМКУ дозволив співвласнику АТБ узяти під контроль нафтогазовидобувну компанію

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ “Трайдент Геоінвест України” співвласника мережі АТБ Геннадія Буткевича отримати контроль над ПрАТ “НВК Укрнафтінвест” (UNI), що володіє ліцензіями на розробку Білоліської та Алібейсько-Трапівскої нафтогазових площ (обидві — Одеська обл.), повідомляє АМКУ.

Як повідомлялося, в 2019 р. інтерес до покупки “Укрнафтінвесту” Лідії Черниш і Леоніда Козаченка проявляла Regal Petroleum, мажоритарним власником якої є народний депутат Вадим Новинський, партнер Ріната Ахметова по компанії “Метінвест”.

Regal відзначала, що після оцінки незалежним експертом запасів доведених резервів (1P) власникам UNI буде сплачена сума до 30 млн доларів США, ще 9 млн дол. буде виплачено після закриття угоди, ще 1 млн дол. — при дотриманні певних умов. В якості забезпечення платежу до 30 млн дол. Regal буде передано 25% акцій UNI.

У той же час навесні 2020 р. Regal Petroleum повідомила, що сторонам не вдалося досягти остаточної домовленості про продаж “Укрнафтінвесту”.

ПрАТ “НВК Укрнафтінвест” за підсумками 2018 р. скоротило чистий збиток на 39,1% в порівнянні з 2017 р. — до 739,1 тис. грн при незначному доході. Вартість активів компанії на кінець 2018 р. становила 178,897 млн грн.

Нагадуємо, НАК “Нафтогаз України” отримало 20 спецдозволів на користування надрами родовищ “Скіфське” і “Дельфін”. Дозволи припускають розвідку і видобуток газу і нафти на шельфі Чорного моря.

Як вже повідомляло Nota Вene, НАК “Нафтогаз України” як мажоритарний акціонер ПАТ “Укрнафта” направило спостережній раді компанії повідомлення про необхідність розпочати розгляд питання поділу її активів за бізнес-напрямками з міноритарними акціонерами, афілійованими з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Total
0
Shares
Previous Article

Коломойський в ООН проти США: гра олігарха проти України

Next Article

Імпорт картоплі в Україну зріс на 2500%

Related Posts
Total
0
Share