АМКУ дозволив передати в концесію порт Ольвія

30 листопада Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ “Кютерміналз Ольвія” на одержання в концесію активів, що належать порту Ольвія, повідомляє Ukraine Rail Monitoring.

“Надано дозвіл ТОВ “Кютерміналз Ольвія“ (м. Миколаїв) на одержання в концесію активів, що належать державному підприємству “Стивідорна компанія „Ольвія““ (м. Миколаїв) і державному підприємству “Адміністрація морських портів України“ (м. Київ) та разом забезпечують здійснення господарської діяльності з надання стивідорних послуг у спеціалізованому морському порту „Ольвія“”, — йдеться в повідомленні АМКУ.

Варто зазначити, що в серпні 2020 р Міністерство інфраструктури та катарська компанія Qterminals підписали договір концесії цілісного майнового комплексу ДП “СК “Ольвія” та відповідного майна ДП “АМПУ” у морському порту Ольвія.

Згідно з угодою, QTerminals інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, щонайменше 80 млн грн будуть вкладені в місцеву інфраструктуру.

Як вже повідомляло Nota Вene, Кабінет міністрів 23 грудня 2020 р схвалив нову редакцію Стратегії розвитку морських портів України до 2038 р. У цій редакції — створення концесійних проєктів разом з інвесторами, інноваційні цифрові проєкти для портового сервісу, співпраця з місцевим самоврядуванням в умовах децентралізації.

Total
0
Shares
Previous Article

Калуська ТЕЦ знайшла покупця на 800 млн грн

Next Article
Volkswagen презентувала прототип робота-заправника для електрокарів

Volkswagen випередив Tesla з продажу електромобілів у Європі

Related Posts
Total
0
Share