Американська Bechtel Corporation будуватиме Київську обхідну дорогу

Державне агентство автомобільних доріг (Укравтодор) та американська Bechtel Corporation підписали меморандум про взаєморозуміння для співпраці в реалізації проєкту будівництва обхідної дороги навколо Києва, повідомляє Міністерство інфраструктури.

“Київська обхідна дорога є одним із ключових об’єктів президентської програми “Велике будівництво”, адже її будівництво дозволить розв’язати наболілі транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. Спільна робота Укравтодору та одного з лідерів інфраструктурних проєктів у світі дасть змогу знайти оптимальні технічні та фінансові рішення для втілення проєкту”, — заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Варто зазначити, що цей проєкт передбачає спорудження півкільця загальною протяжністю близько 150 км. Це допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автодороги М-07 Київ—Ковель, М-06 Київ—Чоп, М-05 Київ—Одеса і Н-01 Київ—Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль—Маріуполь та М-03 Київ—Харків та обхід Броварів.

З кінця 2020 р Укравтодор розпочав розробку проєктної документації, включно із землевідведенням, для ділянок проходження КОД: перша ділянка — від М-07 Київ—Ковель— Ягодин до М-06 Київ—Чоп протяжністю 18,1 км; друга — від М-06 Київ—Чоп до М-05 Київ—Одеса (35,2 км); третя — від М-05 Київ—Одеса в Н-01 Київ—Знам’янка протяжністю 22,9 км; четверта — будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ— Знам’янка та Гора—Рогозів (25,7 км); п’ята — від Гора—Рогозів до М-03 Київ—Харків (9,7 км).

Три ділянки вже проєктують, ще стосовно однієї тривають тендерні процедури, зазначає міністерство.

Bechtel Overseas Corporation — світовий лідер з інжинірингу, закупівель та будівництва. 22 роки поспіль посідає перше місце в рейтингу Engineering News, входить до списку 400 найбільших підрядників США.

Посольство Сполучених Штатів у Києві привітало Укравтодор і корпорацію Bechtel Corporation з підписанням меморандуму.

Як йдеться в повідомленні посольства, інвестиції в інфраструктуру є ключем до економічного зростання нашої країни.

“Це допоможе Україні стати більш процвітаючою, демократичною і безпечною державою”, — зазначають американські дипломати.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив умови залучення кредитних коштів під державні гарантії у 2021 р за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг.

Укравтодор здійснює запозичення, зобов’язання за якими забезпечені державною гарантією, на таких умовах:

• обсяг запозичення — до 10 млрд грн

• строки запозичення — до 15 років

• вид забезпечення — держгарантія.

Умови запозичення, у тому числі процентна ставка, визначаються у кредитному договорі та/або рішенні про емісію облігацій (проспекті емісії), проекти яких погоджуються з Міністерством фінансів.

Як вже повідомляло NotaВene, Державне агентство автомобільних доріг підписало меморандум з АТ “Укрзалізниця”, відповідно до якого Дарницький міст у Києві буде включений до програми “Велике будівництво” у 2021 р. і добудований Укравтодором.

Total
0
Shares
Previous Article

Світ щорічно втрачає п'яту частину врожаю пшениці через шкідників

Next Article

Кількість зареєстрованих в Україні електромобілів досягла 23,7 тис.

Related Posts
Total
0
Share