Amazon відкриває 55 тис. вакансій в сфері високих технологій

Amazon.com Inc планує в найближчі місяці найняти 55 тисяч співробітників на корпоративні та технологічні посади по всьому світу, заявив генеральний директор компанії Енді Джессі, повідомляє Reuters.

Ця цифра складає більше третини штату Google станом на 30 червня і близька до цілого штату Facebook.

У першому інтерв’ю після приходу на посаду СЕО Джессі стверджує, що Amazon потрібно більше ресурсів, щоб йти в ногу з попитом в роздрібній торгівлі, хмарних сервісах і рекламі, а також в інших сферах діяльності.

Джессі оголосив про плани збільшення персоналу напередодні щорічної ярмарки вакансій Amazon, яка відбудеться 15 вересня.

“Під час пандемії так багато робочих місць, які були скорочені або змінені, і багато людей думають про нові робочі місця”, — сказав він.

Більш 40 тис. з 55 тис. нових вакансій будуть відкриті в США, решта — в таких країнах як Індія, Німеччина і Японія.

Нові співробітники складуть 20% збільшення технічного і корпоративного персоналу Amazon, який в даний час налічує близько 275 тис. людей по всьому світу.

Нагадаємо, що онлайн-рітейлер Amazon обігнав Walmart і став найбільшим в світі роздрібним продавцем без урахування Китаю.

Лідерство Amazon відзначає важливу віху на шляху переходу людей від звичайних магазинів до онлайн-покупок. Частково домогтися такого успіху вдалося завдяки різкому зростанню онлайн-продажів під час пандемії коронавірусу. За останні 12 місяців, які завершилися в червні, покупці витратили на Amazon 610 млрд доларів США. Покупці Walmart витратили 566 млрд дол. за 12 місяців, що завершилися в липні.

Як вже повідомляло NotaВene, прибуток Amazon за рік пандемії перевищив його сумарний трирічний обсяг. Чистий прибуток у розмірі 26,9 млрд доларів США — це вище сукупного показника за три повних роки до початку пандемії коронавірусної інфекції (2017-2019 рр), який становить 24,7 млрд дол., причому ці роки були найбільш прибутковими в історії компанії.

Варто зазначити, що комісія із захисту даних Люксембургу (CNPD) наклала штраф в 746 млн євро (888 млн доларів США) на компанію Amazon за порушення конфіденційності даних користувачів. Попередній рекорд за подібне порушення отримував Google в 2019 р — 57 млн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виплавку сталі на 6,7%

Next Article

Укртранснафта вперше транспортує британську нафту Flotta Gold

Related Posts
Total
0
Share