Amazon створює таємний союз для протистояння Microsoft на ринку бізнес-застосунків

Про намір Amazon сформувати альянс з іншими технологічними компаніями, щоб протистояти Microsoft на ринку бізнес-застосунків дізнався Business Insider.

За даними інформованих джерел Business Insider, Amazon провів переговори з Dropbox, Slack, Smartsheet і іншими компаніями про створення пакету бізнес-застосунків, який можна було б запропонувати корпоративним клієнтам за єдиною ціною. Пакет, як передбачається, повинен буде мати єдиний вхід і уніфікований білінг через хмарну платформу Amazon Web Services.

Ця ініціатива всередині команди AWS отримала назву “Альянс повстанців” — таку назву використовували групи опору в фільмах “Зоряні війни”, коли вони об’єднувалися для боротьби з Галактичної Імперією.

За даними Business Insider, обговорення проєкту ведеться вже більше року, але все ще знаходиться на стадії ідеї. Ресурс повідомляє, що майбутній гендиректор Amazon Енді Ясси поки не підписав контракту з альянсом, намагаючись посилити позиції компанії шляхом переговорів.

Реалізація задуму допоможе Amazon і іншим компаніям-розробникам програмного забезпечення конкурувати з великим набором продуктів Microsoft 365, який включає текстові редактори, електронні таблиці, командні мессенджери і багато іншого.

Альянс також збирається обслуговувати компанії, які вважають за краще купувати різні бізнес-застосунки в міру необхідності, як кращого в своєму класі підходу, а не єдиним пакетом від одного постачальника.

Ініціатива дозволить Amazon вийти за рамки основних операцій AWS по хмарній інфраструктурі і перейти до пропозицій програмного забезпечення як послуги, а також допоможе захиститися від Microsoft, яка набирає обертів в хмарному бізнесі. Позиції Microsoft Azure стрімко посилюються, і Microsoft може завдати чергового удару, якщо вирішить пов’язати свій сервіс з набором продуктів Microsoft Office. Amazon хоче мати відповідь на такий розвиток подій.

Нагадаємо, що Microsoft Corp стала другою публічною компанією у США після Apple, капіталізація якої подолала позначку у 2 трлн доларів.

Як вже повідомляло NotaВene, Amazon залишився найдорожчим світовим брендом, повідомляється в щорічному звіті BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands. Вартість бренду Amazon збільшилася за минулий рік на 64% і досягла 683,85 млрд доларів США.

Total
0
Shares
Previous Article

Дефіцит держбюджету перетнув позначку 50 млрд грн

Next Article

Ціни на природний газ в Україні встановили рекорд

Related Posts
Total
0
Share