Акції Zoom впали на 15% після публікації фінзвіту

Zoom Video Communications опублікувала фінансовий звіт за підсумками третього кварталу, який показав, що процес уповільнення зростання основних показників компанії продовжується. На тлі цієї новини фірми з Уолл-стріт знизили цільові орієнтири за ціною акцій Zoom, після чого вартість цінних паперів копання впала на 14,71%, повідомляє CNBC.

Згідно з наявними даними, інвестиційний будинок BTIG знизив цільову ціну акцій Zoom з 460 дол. до 400 дол. і підтвердив рейтинг “купувати”, пояснивши коригування бажанням краще відобразити поточний настрій ринку. Deutsche Bank Research знизив 12-місячну цільову вартість акцій Zoom із 350 дол. до 280 дол. за один цінний папір. Компанії Baird, Guggenheim, Wells Fargo, Stifel, UBS, Piper Sandler та KeyBanc також знизили цінові орієнтири щодо акцій Zoom. Незважаючи на це, джерело зазначає, що в цілому Уолл-стріт, як і раніше, налаштована оптимістично щодо майбутнього компанії.

“Хоча ми продовжуємо оцінювати стратегічні ініціативи Zoom та інвестиції у ключові галузі зростання, нам складніше симпатизувати акціям, зростання яких різко сповільнюється, а нерентабельність чинить додатковий тиск”, — коментує це питання Deutsche Bank.

За останній квартал, що завершився для Zoom 31 жовтня, виторг компанії зріс на 34%, тоді як за попередній аналогічний відрізок часу відзначалося зростання на рівні 54%. На четвертий квартал 2021 фінансового року Zoom прогнозує скоригований прибуток у розмірі від 1,06 дол. до 1,07 дол. на акцію при виручці від 1,051 млрд дол. до 1,053 млрд дол., що означає зростання на рівні 19%.

Нагадаємо, що американська компанія Zoom Video Communications, яка надає послуги віддаленого конференц-зв’язку, звітує, що в IV кварталі 2021 фінансового року збільшила чистий прибуток в 17 разів на тлі злету попиту в умовах пандемії і самоізоляції.

Чистий прибуток компанії за квартал, що завершився 31 січня, склав 260,393 млн дол., або 87 центів у розрахунку на акцію, у порівнянні з 15,3 млн дол., або 0,05 дол. на акцію, отриманими за аналогічний період роком раніше. Скоригований прибуток підвищився до 1,22 дол. на акцію з 0,15 дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Капінвестиції в металургії за 9 місяців зросли на 38%

Next Article

Виробництво соняшникової олії скоротилося на 13,5%

Related Posts
Total
0
Share