Акції Nike, Pfizer і Walt Disney допущено до обігу в Україні

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила низку рішень про старт обігу 85 цінних паперів іноземних емітентів на українському ринку капіталу, повідомляє НКЦПФР.

Під час останнього засідання 4 листопада комісія допустила на український регульований і нерегульований ринок акції таких компаній:

“Ми вже давно говоримо про розширення можливостей інвестування. Тому підтримуємо прихід на український ринок капіталу нових компаній, тим паче, таких репутаційно сильних і доволі успішних. Для українського ринку це не тільки опція збільшення обігу, але й інтеграції в міжнародні ринки”, — зазначає голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Нагадаємо, що 8 грудня 2020 р Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Як вже повідомляло NotaВene, на українській фондовій біржі ПФТС з 15 квітня допущено до обігу акції американських технологічних компаній Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix та Facebook. 

Варто зазначити, що 28 жовтня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу акції ще 15 міжнародних компаній, серед яких Alphabet, Amazon, Coca-Cola, Intel, McDonald’s. 

Total
0
Shares
Previous Article

Глобальний ринок серверів зріс за квартал на 8,5%

Next Article

Укргазвидобування скоротило видобуток на 4,2%

Related Posts
Total
0
Share