Акції IT-компаній впали на тлі глобального збою в роботі Facebook

Акції IT-компаній падають на тлі глобального збою в роботі Facebook, WhatsApp і Instagram. Папери Facebook увечері 4 жовня впали на 5,75%, а статки засновника корпорації Марка Цукерберга знизилися майже на 7 млрд доларів США, повідомляє Bloomberg.

4 жовня Facebook Inc. зазнала руйнівного відключення, яке закрило доступ до соціальної мережі багатьом із 2,7 млрд користувачів у всьому світі, зупинило роботу деяких співробітників компанії та викликало публічні вибачення від директора з технологій.

Акції IT-компаній падали на тлі глобального збою в роботі Facebook, WhatsApp і Instagram. Папери Facebook впали на 5,75%, а, за даними рейтингу Forbes Real-Time, засновник корпорації Марк Цукерберг втратив 6,9 млрд дол. — його статки впали до 115,8 млрд дол.

Біржовий індекс NASDAQ впав на 2,15%.

У числі інших компаній, чиї акції обвалилися через глобальне збою сервісів Facebook:

— Twitter (сама соцмережа працювала без збоїв) — на 6,16%
— Alphabet (материнська компанія Google) — на 2,43%
— Amazon — на 2,71%
— Apple — на 2,63%

Всі три сервіси — Facebook, WhatsApp і Instagram — перестали працювати одночасно по всьому світу близько 18:30 за київським часом.

Команда інженерів компанії принесла вибачення користувачам за збій в роботі соцмережі, який тривав майже шість годин. За їх словами, це також вплинуло і на внутрішні інструменти і системи, що ускладнило спроби швидко вирішити проблему.

“Зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, викликали проблеми, які перервали зв’язок”, — пояснює компанія.

Нагадаємо, що 8 грудня 2020 р Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Як вже повідомляло NotaВene, на початку червня 2021 р акції Facebook подорожчали на 4,2%, до 355,6 дол. Ринкова капіталізація корпорації вперше перевищила 1 трлн доларів США.

Варто зазначити, що юридичний комітет палати представників конгресу США схвалив звіт підкомітету з антимонопольної політики, в якому Amazon, Apple, Google і Facebook звинувачуються в монополізмі. Цей документ стає підставою для розробки законопроєктів, що обмежують діяльність найбільших технологічних компаній світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила виробництво рослинної олії

Next Article

Україна збільшила виплавку сталі на 6,3%

Related Posts
Читать дальше

Тігіпко отримав дозвіл від АМКУ на купівлю 3 агрокомпаній в Чернігівській області

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив бізнесмену Сергію Тігіпку купівлю трьох агрокомпаній у Чернігівській області: приватне сільськогосподарське підприємство (ПСП)…
Total
0
Share