Акції Alphabet, Amazon і Coca-Cola допустили до обігу в Україні

28 жовтня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу акції ще 15 міжнародних компаній, серед яких Alphabet, Amazon, Coca-Cola, Intel, McDonald’s та інші, повідомляє пресслужба НКЦПФР.

НКЦПФР прийняла чергову низку рішень про допуск іноземних цінних паперів до обігу на території України. Таким чином, тепер українські інвестори можуть скористатись можливістю інвестувати у 73 цінних папера іноземних емітентів.

Отже, на ринок допущено акції таких компаній:

— Alphabet Inc.
— Amazon.com, Inc.
— Caterpillar Inc.
— Bank of Ameriсa Сorporation
— Chevron U.S.A. Inc.
— Citigroup Inc.
— The Coca-Cola Company
— Deere & Company
— CSX Corporation
— Exxon Mobil Corporation
— Dow Inc.
— Intel Corporation
— The Goldman Sachs Group, Inc.
— McDonald`s Corporation
— Johnson&Johnson.

Нагадаємо, що 8 грудня 2020 р Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Як вже повідомляло NotaВene, на українській фондовій біржі ПФТС з 15 квітня допущено до обігу акції американських технологічних компаній Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix та Facebook. 

Варто зазначити, що американська Alphabet Inc., холдингова компанія Google, збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2021 року на 68%, виручку – на 41%. Прибуток у розрахунку на акцію зріс до 27,99 дол. з 16,4 дол. Експерти, опитані FactSet, у середньому прогнозували чистий прибуток компанії на рівні 23,73 дол. на акцію.

Total
0
Shares
Previous Article

Фонд держмайна вчергове переніс аукціон з продажу ОГХК

Next Article

Кандидат до ВРУ Катерина Одарченко об'єднала громади та політиків проти закриття шкіл і лікарень

Related Posts
Total
0
Share