Ахметов збагатився і став єдиним українцем у топ-500 багатіїв

Статки українського олігарха Ріната Ахметова, які складають 8,4 млрд доларів, дозволили йому зайняти 298 місце в списку 500 найбагатших людей світу, повідомляє агентство Bloomberg.

Рінат Ахметов став єдиним представником України, який потрапив до рейтингу світових багатіїв. За підрахунками агентства, його статки оцінюються у 8,4 млрд дол. (4,45 млрд дол. на 9 квітня 2020 р.)

За підрахунками Bloomberg, 8,46 млрд дол. Ахметова складають 0,107% від сумарного статку бізнесменів, які увійшли в топ-500 найбагатших людей світу.

Нагадаємо, згідно з оновленим рейтингом видання “Forbes Україна”, статки Ріната Ахметова, як найбагатшого серед українських бізнесменів, збільшилися за рік з 2,8 млрд дол. до 7,6 млрд дол. Тепер Ахметов займає 330 місце в рейтингу найбагатших людей у світі по версії Forbes.

Bloomberg відзначає, що можна придбати за гроші найбагатшого українського олігарха — скільки унцій золота, скільки барелей нафти, і робить також інші порівняння.

Total
0
Shares
Previous Article

Український ринок злиття та поглинання впав до рівня 2017 р.

Next Article

На тлі пандемії зросли продажі приватних літаків

Related Posts
Читать дальше

Позитивне сальдо торгівлі агропродукцією складає 17,5 млрд дол.

Зовнішньоторговельний обіг сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за підсумками 11 місяців поточного року збільшився на 22% порівняно з відповідним періодом минулого…
Total
0
Share