Аеропорт Бориспіль у травні отримав прибуток

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” завершив травень 2021 р з прибутком у 40 млн гривень, повідомляє пресслужба аеропорту.

“Повернення аеропорту “Бориспіль” до прибутковості — це позитивний сигнал для всієї галузі. Реалізація “Антикризової програми” аеропорту забезпечила зменшення витрат при збільшенні доходів, отже, повернула аеропорт до прибутковості”, — заявив голова наглядової ради державного підприємства Міжнародний аеропорт “Бориспіль” Володимир Жмак.

За його словами, аеропорт веде активну роботу із залучення нових авіаперевізників.

“Ті авіакомпанії, які працювали в аеропорту до кризи, продовжують літати та збільшують кількість рейсів. Більше того, у 2021 році до нас приходять нові авіакомпанії.

Зокрема, у травні регулярні рейси розпочала компанія Cyprus Airways, у червні виконав перший рейс із Саудівської Аравії лоукостер Flynas, очікуємо Eurowings, Wizzair Abu Dhabi та ще кілька нових перевізників”, — додає Жмак.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” отримало 1,482 млрд грн чистих збитків.

Як вже повідомляло NotaВene, аеропорт Бориспіль в січні-травні 2021 р обслужив 16 557 413 кг вантажів, що на 2,2% більше, ніж за аналогічний період 2020 р, коли було оброблено 15 215 089 кг.

Варто зазначити, що Міжнародний аеропорт “Бориспіль” в перші чотири місяці року розпочав відновлювати пасажиропотік за допомогою чартерів. Цей сегмент перевезень виріс на 45% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 р., тоді як пасажиропотік на регулярних рейсах продовжив падіння на 51%.

Total
0
Shares
Previous Article

Кількість безробітних з початку року зменшилася на 23%

Next Article

Виробництво вантажних вагонів в Україні скоротилося наполовину

Related Posts
Total
0
Share