8 компаній викупили всі потужності для імпорту електроенергії з РФ

За результатами аукціону 27 жовтня вісім приватних компаній викупили доступну потужність для імпорту електроенергії з Росії у листопаді у розмірі 2200 МВт, повідомляє НЕК “Укренерго”.

За підсумками аукціону, найбільшу потужність викупило ТОВ “ЕРУ Трейдинг” — 654 МВт, трохи менше — 500 МВт викупило ТОВ “ОНК-Груп”, що раніше вже імпортували ресурс із Росії.

Ще 290 МВт викупило ТОВ “Електротрейдінг Груп”, 250 МВт — “Стімекс”, 200 МВт — “ДЕ Трейдінг”, 126 МВт — “Артлекс-Енерджі, 100 МВт — “Енергопостачальник”, 80 МВт — “Електро Партнерс”.

Раніше, зокрема, “Стімекс”, “Артлекс-Енерджі”, “ДЕ Трейдінг” також постачали електроенегію з РФ чи Білорусі.

В аукціоні брали участь ТОВ “Південь Енерго Збут” та “Нова-Енергетична-Компанія”, але безрезультатно.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 26 травня обмежила доступну пропускну спроможність для імпорту електроенергії в Україну з боку держав, що не є сторонами Енергетичного співтовариства (Росія, Білорусь), до 0 МВт до 1 жовтня 2021 р.

Як вже повідомляло NotaВene, 29 вересня НКРЕКП продовжила заборону на комерційний імпорт електричної енергії з Білорусі та Російської Федерації до 1 листопада.

Варто зазначити, що НАЕК “Енергоатом” викупила майже всю доступну потужність міждержавного перетину для імпорту електроенергії з Білорусі у листопаді – 885 МВт із 900 МВт, запропонованих НЕК “Укренерго” на аукціоні 27 жовтня.

Total
0
Shares
Previous Article

Енергоатом імпортуватиме електроенергію з Білорусі

Next Article

Україна збільшила виробництво феросплавів на 12,5%

Related Posts
Total
0
Share