20 грудня Міненерго почне погашення боргів із заробітної плати шахтарям

Заступник міністра енергетики Максим Немчинов повідомив, що кошти на погашення боргів по зарплаті шахтарям у сумі 1,4 млрд грн почнуть надходити вугільним підприємствам 20 грудня, передає інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”.

“За нашими розрахунками, приблизно, на 18 грудня ми виходимо на отримання коштів до спеціального фонду державного бюджету, і ми почнемо перерахування цих коштів на шахти, на виплату зарплат шахтарям. Це станеться десь з 20 грудня”, – сказав Немчинов на засіданні Кабінету міністрів.

Як підтвердив міністр фінансів Сергій Марченко, гроші будуть перераховані вугільним підприємствам в повному обсязі 1,4 млрд грн відповідно до закону.

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №4119 про внесення змін до держбюджету України на 2020 рік щодо реалізації ст.11 закону про ринок природного газу, що передбачає фінансове оздоровлення ПАТ “Укрнафта” шляхом взаємозаліку з НАК “Нафтогаз Україна” і держбюджетом.

Кошти в розмірі 10,3 млрд грн, отримані держбюджетом в результаті операції, будуть спрямовані на фінансування Фонду боротьби з COVID-19 (8,9 млрд грн) і виплату заборгованості по зарплатах перед шахтарями (1,4 млрд грн).

Як вже повідомляв Nota Вene, у вересні група народних депутатів фракції “Слуга народу” зареєструвала проєкт закону про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо реалізації положень статті 11 закону України “Про ринок природного газу”). У ньому пропонувалось провести взаємозалік між “Укрнафтою”, НАК “Нафтогаз Україна” і держбюджетом, в результаті чого утворюється надлишок доходів в 10,3 млрд грн, майже половину з яких (5 млрд грн) пропонувалось спрямувати на створення державної авіакомпанії.

Total
0
Shares
Previous Article

27 000 українських домогосподарств встановили сонячні електростанції

Next Article

Укрзалізниця буде підвищувати ціни на квитки кожен місяць в 2021 р.

Related Posts
Total
0
Share