1 травня Київ послаблює карантин

З суботи, 1 травня, в Києві послабляються карантинні обмеження, заявив під час брифінгу голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

“Ми можемо говорити, що запроваджені містом суворі обмеження дали позитивний результат. Та це не значить, що ми подолали вірус. Бо досі в нас багато госпіталізованих пацієнтів у важкому стані. Загалом у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 2829 хворих на коронавірус. 2060 пацієнтів — у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 2402 людини. Під апаратами ШВЛ — 57 хворих. Заповненість ліжок у комунальних медзакладах сьогодні — майже 48%. Ліжка із киснем заповнені на майже 56%”, — доповів Кличко.

Але, за його словами, комісія з надзвичайних ситуацій Києва ухвалила рішення про ослаблення протиепідемічних заходів у столиці. 

“Отже, з 1 травня весь наземний громадський транспорт та метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі. З дотриманням визначених раніше протиепідемічних норм та правил, — зазначив мер Києва. — Із 5 травня місто відновить навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік”.

Кличко додав, що з 1 травня відновлять роботу заклади торгівлі, торгово-розважальні центри, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри.

Нагадаємо, міська влада Київа з 00:00 20 березня запровадила суворі карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Total
0
Shares
Previous Article

Норвезька компанія будує в Україні найбільшу в Європі ВЕС

Next Article

Чистий прибуток Alphabet зріс більш ніж в два з половиною рази

Related Posts
Total
0
Share